Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
15 mar 2019

W dniu 13. 03. 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się międzygrupowy konkurs wiedzy o bezpieczeństwie pod hasłem: „Bezpieczeństwo – ważna sprawa”.
Celem głównym konkursu było kształtowanie właściwych postaw dotyczących bezpieczeństwa, przybliżenie dzieciom przepisów i znaków obowiązujących w ruchu drogowym, utrwalenie wiedzy na temat sytuacji będących źródłem bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia.
W konkursie wzięły udział trzyosobowe drużyny, które dzielnie walczyły o zdobycie punktów w konkurencjach, m.in. rozwiązywanie zagadek słownych i obrazkowych, układania z części znaków drogowych i nazywania ich, dopasowywanie numerów alarmowych do pojazdów uprzywilejowanych, właściwego rozmieszczenia świateł na sygnalizatorze świetlnym.
Zmaganiom drużyn towarzyszyła zdrowa rywalizacja i miła atmosfera. Uczestnicy wykazali się doskonałą wiedzą z zakresu przestrzegania zasad bezpieczeństwa.
Konkurs zakończył się wręczeniem dyplomów i upominków.
I miejsce zajęła grupa: „Słoneczka”, II miejsce „Stokrotki” i „Żabki” III miejsce- „Pszczółki” i „Stokrotki”.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia