Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
10 kwi 2020

Trudne czasy wymagają od nas szybkich reakcji i przewartościowania celów. Obecnie priorytetem jest bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy i walka z koronawirusem. Maseczki ochronne są kluczowym elementem w profilaktyce w okresie pandemii. Dlatego bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które swoim zaangażowaniem lub konkretną pomocą włączyły się w produkcję i dystrybucję maseczek dla mieszkańców naszej gminy. W szczególności dziękuję Paniom z kół gospodyń wiejskich oraz osobom prywatnym szyjącym maseczki, również darczyńcom, którzy ofiarowali materiały do uszycia maseczek i wolontariuszom.

Dziękuję  zwłaszcza:

 • Katarzynie Starczyk
 • Teresie Kobylińskiej
 • Zofii Trajdos
 • Agacie Wachurze
 • Grażynie Płuciennik
 • Grażynie Stolarskiej
 • Ewie Bednarek
 • Paniom z KGW „Baziowe Kotki” z Kotkowa
 • Paniom z KGW "Grabostowianki"
 • Paniom z sołectwa Gorzkowiczki
 • Paniom z KGW Szczukocice.

Podziękowania kieruję także do wszystkich sołtysów, radnych Gminy Gorzkowice, strażaków z OSP Gorzkowice, Krzemieniewice, Szczepanowice i Sobakówek za dystrybucję, jak również do pracowników Urzędu Gminy za pomoc w przygotowywaniu pakietów z maseczkami. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu ludzi dobrego serca udało się przekazać mieszkańcom aż 8598 tysięcy sztuk  maseczek zakupionych z budżetu Gminy Gorzkowice i tych uszytych w czynie społecznym przez wspaniałe panie. To przede wszystkim im przekazuję szczególne słowa wdzięczności, szacunku i uznania, dziękując za każdą minutę poświęconego czasu.

Wszystkim życzę dużo zdrowia i mam nadzieję, że już niedługo wszyscy będziemy mogli wrócić do normalności.

 Wójt Gminy Gorzkowice

  Alojzy Włodarczyk

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia