Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
19 cze 2019

17 czerwca 2019 r w Szkole Podstawowej w Gorzkowicach odbył się apel, którego tematem było bezpieczeństwo podczas zbliżających się wakacji. Zaproszony na spotkanie starszy posterunkowy p. Krzysztof Kaczmarek, opowiedział uczniom o zagrożeniach czyhających na nich podczas wypoczynku oraz o tym, jak samemu zadbać o własne bezpieczeństwo. Pan przypomniał dzieciom zasady bezpieczeństwa podczas prac w gospodarstwach domowych, nad zbiornikami wodnymi, czy też poruszając się po ulicach i poboczu. Policjant podkreślił, że najlepszym sposobem na bezpieczne wakacje jest zachowanie rozsądku i troska o bezpieczeństwo własne i innych. Na zakończenie życzył dzieciom wspaniałych wakacji, wielu niezapomnianych chwil i bezpiecznego powrotu we wrześniu w szkolne mury.

Po prelekcji policjanta głos zabrał dyrektor szkoły p. Arkadiusz Krasoń, który wręczył uczniom nagrody za działalność w organizacjach na rzecz szkoły, za 100% frekwencję oraz za udział w szkolnych i międzyszkolnych konkursach.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia