Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
18 cze 2019

18 czerwca 2019 r. po raz ostatni gimnazjaliści spotkali się z władzami gminy, rodzicami, nauczycielami. Zakończeniu roku przyświecało motto:

„I jeśli piękno żyje w nas,
To dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać.”

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością goście na czele z Wójtem Gminy Gorzkowice -Alojzym Włodarczykiem. Akademia była podzielona na dwie części. W oficjalnej wręczono nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce i działalności na rzecz szkoły i środowiska. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli: Sandra Holz za zdobycie tytułu finalisty konkursu języka polskiego oraz Michał Dera za uzyskanie najlepszego wyniku egzaminu gimnazjalnego w szkole, dla których upominki ufundował Wójt Gminy Gorzkowice. W tej części został rozstrzygnięty również konkurs plastyczny „15 lat w Unii Europejskiej”, którego inicjatorem był Radny Powiatowy Oskar Kuliński, a patronatem honorowym objął Wójt Gminy Gorzkowice.

W części artystycznej uczniowie pokazali swoją drogę do uzyskania tytułu absolwenta gimnazjum. Słowem, muzyką, obrazem zaprezentowali najciekawsze momenty z życia gimnazjalisty. Podczas piosenki „Ostatni raz z moją klasą” wykonanej przez wszystkich gimnazjalistów wielu osobom zakręciła się w oku łza.

Uroczystość przygotowały: p. Małgorzata Szulc, p. Barbara Kozłowska, p. Agata Kukulska, p. Dorota Nowicka, p. Wioleta Barańska.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia