Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
12 kwi 2019

Informacja - SP Gorzkowice

Egzaminy po klasie 8 w Szkole Podstawowej w Gorzkowicach odbędą się zgodnie z kalendarzem roku szkolnego w dniach 15,16 i 17 kwietnia 2019 roku.

Uczniowie zdający egzaminy przychodzą do szkoły na godzinę 8 00 z legitymacją szkolną i przyborami do pisania w kolorze czarnym.

Autobusy szkolne będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy ( bez zmian).

Dla pozostałych uczniów zgodnie z zarządzeniem MEN są to dni wolne od zajęć dydaktycznych.


 

Informacja - SP Krzemieniewice

Od dnia 15.04.2019r. w Szkole Podstawowej w Krzemieniewicach odbędą się egzaminy 8-klasisty zgodnie z harmonogramem. Każdego dnia egzamin rozpoczyna się o godz.900. Uczniowie powinni być w szkole o godz.815. Przypominamy o konieczności przyniesienia na egzamin legitymacji szkolnej, długopisu z czarnym wkładem oraz linijki na matematykę.

Dla pozostałych uczniów zgodnie z zarządzeniem MEN są to dni wolne od zajęć dydaktycznych.

Po egzaminie autobus o godz. 1245.

Informacja - SP Gościnna

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gościnnej informuje, iż 15, 16 i 17 kwietnia 2019 r. w szkole odbywać się będą egzaminy dla uczniów klasy ósmej. Każdego dnia egzamin rozpoczyna się o godz. 9.00. Uczniowie powinni być obecni w szkole o godz. 8.30. Na egzamin należy przynieść legitymację szkolną, długopis z czarnym wkładem oraz linijkę na egzamin z matematyki.


 


 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia