Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
15 paź 2018

12 października w Szkole Podstawowej w Krzemieniewicach odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz Ślubowanie Uczniów klasy pierwszej. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: dyrektor Administracji Placówek Oświatowych – pani Z. Szulc, emeryci oraz rodzice i bliscy pierwszoklasistów.

,,My się szkoły nie boimy” - pod takim hasłem odbył się program artystyczny. Były wierszyki, piosenki i krótkie scenki rodzajowe z życia szkoły. Później pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, po którym pani dyrektor E. Włodarczyk pasowała ich na uczniów. Odbyło się wręczenie dyplomów i upominków uczniom klasy pierwszej. Otrzymali oni między innymi ołówki przypominające o pasowaniu i zeszyty z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego. Pani Z. Szulc w imieniu Wójta Gminy Gorzkowice p. A. Włodarczyka wręczyła symboliczne upominki. Były życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły. Po udanych występach goście i nauczyciele zostali zaproszeni przez rodziców klasy pierwszej na poczęstunek. Nie zabrakło tam pierwszaków, którzy również od rodziców otrzymali słodkie upominki.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia