Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
13 paź 2018

 

12 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w Gościnnej uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny , którym wyrazili wdzięczność za trud, jaki wkładają nauczyciele w ich nauczanie i wychowanie. W dniu dzisiejszym swoje święto obchodzili nie tylko pracownicy oświaty , ale również uczniowie klasy pierwszej, którzy złożyli uroczyste ślubowanie. W humorystycznym programie artystycznym wykazali się wiedzą i umiejętnościami kwalifikującymi ich do przyjęcia w poczet uczniów szkoły. Uroczystą przysięgę złożyli także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Na uroczystości obecni byli zaproszenie goście: Dyrektor Administracji Placówek Oświatowych w Gorzkowicach – Pani Zdzisława Szulc, Proboszcz Parafii Rozprza – Ksiądz Wiesław Płomiński oraz członkowie Rady Rodziców .

Pani Zdzisława Szulc w imieniu Pana Wójta wręczyła uczniom klasy pierwszej upominki oraz życzyła wszystkim pracownikom oświaty samych sukcesów i radości z wykonywanej pracy.

Najmłodsi otrzymali także prezenty od wychowawcy, rodziców i księdza proboszcza.

 

 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia