Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
14 sie 2018

W dniu dzisiejszym w siedzibie OSP Gorzkowice miało miejsce podpisanie umowy pomiędzy Gminą Gorzkowice, reprezentowaną przez Alojzego Włodarczyka, Wójta Gminy Gorzkowice oraz Skarbnika Ritę Ociepa, a Urzędem Marszałkowskim w Łodzi, który reprezentował Marek Mazur, Przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Dzięki podpisanej umowie Gmina Gorzkowice otrzymała pomoc finansową na realizację zadania, pn: ,,Pomoc finansowa dla jednostek samorządu terytorialnego z przeznaczeniem na dofinansowanie zadań w zakresie zakupu sprzętu służącego ochronie życia, zdrowia, mienia lub środowiska przed pożarem, klęską żywiołową lub innym miejscowym zagrożeniem dla jednostek OSP''.

Na powyższe zadanie Urząd Marszałkowski przekazał kwotę w wysokości 18 tys. złotych. Otrzymana dotacja pozwoli na zakup rozpieracza ramieniowego.

Jest to już kolejna umowa, której środki przeznaczone są na sfinansowanie zakupów w sprzęt strażacki dla OSP z terenu Gminy Gorzkowice.

Zadanie realizowane z udziałem środków finansowych budżetu Województwa Łódzkiego

Wpisany przez: DO

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia