Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
15 cze 2018

Lato już nas wita, a wakacje pukają do drzwi. Uczniowie klas 3b, 3d i 3e Szkoły Podstawowej w Gorzkowicach, po całorocznym wysiłku i trudnej pracy, otrzymali nagrodę w postaci wycieczki do Gminnego Domu Kultury. Na zaproszenie Dyrektora Domu Kultury p. M. Gadeckiej uczniowie wzięli udział w magicznym przedstawieniu z balonikami w roli głównej.
Animator baloniarz wykonywał różne sztuczki z baloników, balonikowe zwierzaki - cudaki, które później uczniowie mogli zabrać. Dzieci również miały okazję spróbować swoich sił w tworzeniu balonowych zwierzątek. Wprowadzenie w świat balonowej magii sprawiło naszym uczniom wiele radości. Opiekę nad uczniami sprawowały panie A. Krawczyk, A. Librowska i A. Kubiak. Serdecznie dziękujemy pani Małgorzacie Gadeckiej za zaproszenie dla naszych uczniów.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia