Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
15 kwi 2018

W dniu dzisiejszym, po mszy świętej w Kościele Parafialnym w Gorzkowicach głos zabrał Pan Grzegorz Sikora Komendant Komisariatu Policji w Gorzkowicach, który w skrócie uświadomił zebranym, jak ważne jest szeroko pojęte bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Następnie przed kościołem, Pan Komendant wraz z Wójtem Gminy Gorzkowice Panem Alojzym Włodarczykiem wręczali mieszkańcom kamizelki odblaskowe.

Udział w dzisiejszej akcji wzięli również przedstawiciele Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Piotrkowie Trybunalskim oraz Pan Oskar Kuliński Radny Powiatu Piotrkowskiego.

Pamiętajmy ! Piesi, przekraczając jezdnię powinni korzystać z wyznaczonych przejść dla pieszych. Rowerzyści poruszając się po drodze po zmroku bezwzględnie muszą pamiętać o prawidłowym i sprawnym oświetleniu roweru. Natomiast zarówno piesi i rowerzyści korzystając z dróg, zwłaszcza, jeśli są to drogi nieoświetlone, powinni używać elementów odblaskowych, które znacznie poprawiają ich widoczność.

Wpisany przez: K K

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia