Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
13 kwi 2018

W dniu 11 kwietnia 2018r uczennica klasy III - Zuzanna Woźniakowska reprezentowała Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Krzemieniewicach w międzyszkolnym konkursie wiedzy matematycznej „Mistrz Matematyki”. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej w Trzepnicy i wzięło w nim udział 5 szkół: SP w Trzepnicy, SP w Łękach Szlacheckich, SP w Stobnicy, SP w Gorzkowicach i SP w Krzemieniewicach.

Poziom konkursu był bardzo wyrównany, a o zwycięstwie decydowały pojedyncze punkty. Nie obyło się również bez dogrywki o II i III miejsce. Dzięki miłej i życzliwej atmosferze dzieci miały również możliwość nawiązania nowych znajomości.

Pani dyrektor Barbara Gągorowska pogratulowała sukcesów wszystkim uczestnikom konkursu. Zwycięzcom wręczyła nagrody rzeczowe, a pozostałym uczestnikom pamiątkowe dyplomy. Przypomniała również, ze wszyscy uczestnicy konkursu są mistrzami matematycznymi w swoich klasach.

Wpisany przez: DO

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia