Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
15 sty 2018

W sobotę,13 stycznia rozpoczęła się Liga Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego 2018, w kategorii ,,dwójek'' ( rocznik 2007 i młodsze ). Zawody odbyły się w Pajęcznie, a naszą gminę reprezentowały zawodniczki GUKS Gorzkowice. Dziewczęta wypadły bardzo dobrze podczas tych zawodów. Zespół w składzie : Anna Pieścik, Oliwia Bulińska, Oliwia Stępień wygrał 2 mecze pokonując rywalki z Pajęczna oraz Wielunia i przegrał 1 mecz z zespołem z Wierzchlasu.
Drugi zespół GUKS Gorzkowice w składzie : Zofia Gałązka i Aleksandra Łęgowiak rozegrał 4 mecze,odnosząc 2 zwycięstwa nad zespołami z Pajęczna i Wielunia oraz przegrywając z drugim zespołem z Pajęczna oraz Wierzchlasu.
Kolejny turniej ligowy ,,dwójek'' odbędzie się 18 lutego. Mamy nadzieję, że nasze zespoły zaliczą również udany występ.
W minioną niedzielę, tj. 07.01.2018, swój turniej ligowy rozegrał również zespół GUKS Gorzkowice w kategorii ,,czwórek'', w składzie: Julia Bąkowicz, Julia Stefańska, Kamila Fiktus, Sylwia Góźdź. Zawody odbyły się w Szczercowie, a nasze zawodniczki zagrały z zespołami z Wielunia, Zduńskiej Woli i Tomaszowa Mazowieckiego. Niestety naszej ,,4'' nie poszło tak dobrze jak młodszym koleżankom, ale miały możliwość ponownego porównania swoich umiejętności siatkarskich z rówieśniczkami z innych klubów oraz przygotować się w ten sposób do zawodów międzyszkolnych, które rozegrają już niebawem.
Trenerem GUKS Gorzkowice jest Barbara Sikora.
 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia