Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
15 sty 2018

 

FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”

wosp

Już po raz kolejny mieszkańcy naszej gminy przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Jurka Owsiaka i „zagrali” dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach neonatologicznych. Fundacja planuje pozyskać dla nich m.in. stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, pompy infuzyjne, a także sprzęt diagnostyczny, jak chociażby specjalistyczne aparaty USG czy pulsoksymetry.

W tym roku mieszkańcy Gorzkowic „zagrali z orkiestrą” dwunasty raz. Do zbiórki pieniędzy przystąpili również uczniowie i nauczyciele Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gorzkowicach. Wolontariusze z III klas kwestowali pod opieką wychowawców: p.Grażyny Fogelman, p.Magdaleny Ałaszewskiej, p.Anety Zawady. Organizacją akcji zajęły się p. Joanna Seta i p. Małgorzata Szulc.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, bo to dzięki Waszym, nawet najdrobniejszym wpłatom i Waszemu zaangażowaniu w nasze działania, jesteśmy w stanie podnosić poziom polskiej medycyny i sprawiać, by każde nowo narodzone dziecko mogło skorzystać ze specjalistycznego sprzętu.

Informacje dotyczące zebranej kwoty zostaną podane w późniejszym terminie.

 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia