Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
herbGmina
Gorzkowice
15 sty 2018

9 stycznia 2018 r. uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Gościnnej przystąpili do Wielkiego Testu Bezpieczeństwa w ramach realizowanego programu „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Podczas zajęć z pedagogiem szkolnym dowiedzieli się jak wiele zagrożeń czyha na ich bezpieczeństwo: w drodze do szkoły, w szkole, w domu czy w czasie zabawy. Uczniowie dowiedzieli się również, jak ich unikać i jak postępować w przypadku ich zaistnienia. Każdy uczeń otrzymał książeczkę edukacyjną, którą starannie i sumiennie wypełnił, ucząc się jednocześnie jakie znaczenie mają elementy odblaskowe i gdzie trzeba je nakleić, jak należy zachowywać się w samochodzie, komu można otworzyć drzwi, jeżeli jest się samym w domu, czy Internet jest bezpieczny i jak pomóc uratować zdrowie a nawet życie.

Materiały edukacyjne na temat realizowanego programu otrzymali również rodzice.

Uczniowie bardzo dobrze opanowali zagadnienia zawarte w programie i każdy z nich wypełnił Wielki Test Bezpieczeństwa na 100%. Gratulujemy!


 

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia